Інформація для батьків

Дитина - дзеркало родини:
як у краплі води відбивається сонце,
так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька.

                                                    В. О. Сухомлинський
Шановні  батьки!

Вимоги до уроків фізичної культури в умовах епідемії:

1.    "Фізкультура - важливе питання, тому що є рухова активність. Діти активно дихають, відповідно, якщо хтось інфікований, виділення вірусу йде активніше. Але поки хороша погода, фізкультура проходитиме на вулиці, що зменшує ризик інфікування"

2.    Уроки фізкультури повинні бути при сприятливих погодних умовах виключно на вулиці.

заняття з фізичної культури на вулиці в холодні періоди року дозволено проводити з учнями

1-4 класів при температурі повітря не нижче мінус 8°С,

5-7 класів - не нижче мінус 12°С,

8-12 класів - не нижче мінус 15°С.

Уроки фізичної культури не проводяться на вулиці, якщо є опади (дощ, сніг, сльота) або штормовий вітер (понад 8м/с) і при зазначеному вище температурному режимі.

3.    Учні мають бути присутні на уроках незалежно від рівня фізичного розвитку і групи для занять фізичною культурою, а також тимчасово звільнені від них. Ті, хто за станом здоров'я належить до підготовчої та спеціальної груп, виконують допустимі навантаження, яке встановлює вчитель фізичної культури.

4.    Під час занять із фізичної культури і спорту повинні бути вдягнені в спеціальний спортивний одяг та спортивне взуття, а під час занять просто неба взимку — в повітрозахисні куртки, шапочки, рукавички, мати відповідне взуття.

 Рекомендації батькам:

1.      - ознайомитись з «Пам’яткою» щодо відвідувань та занять учнів на уроках фізичної культури;

2.      - в період з квітня по серпень кожного року сприяти проходженню своїх дітей профілактичного медичного огляду;

3.      - ознайомлюватись з результатами медичного огляду та з висновками про визначення груп для занять фізичною культурою;

4.      - в разі непогодження з висновками медичної комісії, повторно проходити медичний огляд та ретельно обслідувати наявні відхилення у здоров’ї своїх дітей.

 

«Пам’ятка» для батьків

щодо відвідування та занять учнів на уроках фізичної культури 

Навчально-виховний процес з фізичної культури та позаурочної фізкультурно-оздоровчої роботи в загальноосвітніх навчальних закладах відбувається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2005 № 458 «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах України». 

До занять з фізичної культури допускаються учні, які пройшли обов'язковий медичний профілактичний огляд відповідно до Положення про медико-педагогічний контроль за фізичним вихованням учнів у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 20.07.2009 № 518/674, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 17.08.2009 за № 772/16788, не мають протипоказань щодо стану здоров'я, у яких визначені рівень фізичного розвитку і група для занять фізичною культурою. 

Медичний працівник закладу на підставі довідки про стан здоров’я, в якій визначається група для занять на уроках фізичної культури, здійснює розподіл усіх учнів на групи для занять фізичною культурою. Таких груп є три: основна, підготовча та спеціальна. 

До основної групи відносять здорових дітей та дітей, які мають гармонічний, високий або середній рівень фізичного розвитку з високим або вище середнього рівнем функціонально-резервних можливостей серцево-судинної системи. Для зазначеної категорії фізична підготовка проводиться в повному обсязі згідно з навчальними програмами з урахуванням індивідуальних особливостей розвитку дитини. 

До підготовчої групи зараховуються діти в реабілітаційному періоді після гострого захворювання, що не потребує курсу лікувальної фізкультури, з середнім рівнем функціонально-резервних можливостей серцево-судинної системи. Для цієї категорії учнів характерне поступове збільшення фізичних навантажень без здачі фізичних нормативів. (оцінюється техніка виконання вправ та теоретичні знання). Окрім того, заборонено заняття в спортивних секціях, але рекомендовано додаткові заняття у групах загальнофізичної підготовки або в домашніх умовах з метою ліквідації недоліків у фізичній підготовці. Залежно від складності перенесеної хвороби реабілітаційний період може тривати від 1 місяця до 2 років (в окремих випадках до повного одужання). 

До спеціальної групи зараховують учнів, які мають значні відхилення постійного чи тимчасового характеру у стані здоров’я, що не перешкоджають навчанню у школі, але протипоказані для занять фізичною культурою за навчальною програмою. Рівень функціонально-резервних можливостей: низький або нижче середнього. Такі учні також не здають нормативів, на уроках виконують корегувальні загальнорозвиваючі вправи з урахуванням характеру та ступеня відхилень, можуть залучатися учителем до організації та підготовки уроку (збір спортивного інвентаря). Їм ставляться поточні оцінки, а за тему чи семестр «зараховано» чи «не зараховано». 

Допустиме навантаження на уроці для тих учнів, які за станом здоров'я належать до підготовчої та спеціальної груп і відвідують уроки фізичної культури, встановлює вчитель. 

Медичне обстеження учнів проводиться щорічно в установленому законодавством порядку. 

Правилами безпеки під час проведення занять з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України №521 від 01.06.2010. (зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 серпня 2010 р. №651/17946), передбачено, що учні повинні бути присутніми на уроках фізичної культури незалежно від рівня фізичного розвитку і групи занять фізичною культурою, а також тимчасово звільнені від занять.

 

 

 


На час карантину тримаємо зв'язок on-line

у зручний для вас спосіб: 
1. Телефоном 
2. Viber 
3.  Електронною поштою
     viktoriastrupok@gmail.com


З 13 березня по 11 травня 2020 року включно у школі оголошено карантин

/Files/images/ogoloshennya/7 порад(1).jpg

/Files/images/ogoloshennya/7 порад(2).jpg

/Files/images/ogoloshennya/7 порад(3).jpg

/Files/images/ogoloshennya/7 порад(4).png
/Files/images/ogoloshennya/7 порад(5).png

/Files/images/ogoloshennya/7 порад(7).png



Азбука виховання для батьків

А — азбуку виховання повинні знати всі батьки
Б — будьте при дітях витриманими в своїх вчинках.
В — вас запитують — уважно слухайте, дайте відповідь.
Г — говоріть з дитиною у зрозумілій для неї формі.
Д — дайте можливість дитині винайти самостійність.
Є — єдність між педагогами і членами сім'ї — запорука успішного виховання.
Ж — життя дитини повинно бути заповненим посильною працею.
З — знайте: основи виховання завдаються з раннього дитинства.
І — ігри — запорука здорового фізичного розвитку дитини.
К — корисно знати: любов до дитини має бути поміркованою.
Л — любов до рідного краю виховуйте з дитинства.
М — мама і мир — найдорожче для дітей.
Н — не говоріть дітям неправду.
О — одяг має бути охайним.
П — прагніть завжди чинити з дітьми справедливо.
Р — розмовляйте з дітьми часто, співайте разом.
С — стежте за своєю поведінкою, бо діти наслідують вас.
Т — трудитися навчайте з раннього віку.
У — успіх,у вихованні залежить від здорової атмосфери в сім'ї.
Ф — фізкультура повинна стати для дитини улюбленим уроком.
X — хай завжди дитина відчуває інтерес до себе.
Ц — цілеспрямованість у вихованні допоможе досягти значних успіхів
Ч — частіше бувайте з дитиною на природі.
Ш — шум — ворог здоров'я дитини
Щ — щастя і радість дітей — у ваших руках.
Я — якщо хочете, щоб ваша дитина була ввічливою, справедливою, чесною, ставилася до всіх з любов'ю, дотримуйтесь цих порад самі.


Немає коментарів:

Дописати коментар